Worksop-ul "Nu ma tem sa vorbesc"

07 FEBRUARIE 2023 / BUCUREȘTI / Facultatea de Inginerie Chimică și Biotehnologii

Pe data de 07/02/2023 a avut loc, la Facultatea de Inginerie Chimica si Biotehnologii, workshop-ul “Nu ma tem sa vorbesc”.

La workshop a participat doamna Prof. Univ. Dr. Nicoleta Litoiu, de la Centrul de Consiliere si Orientare in Cariera, Universitatea POLITEHNICA din București.

Aceasta activitate a survenit in contextul in care, generatiile actuale de studenti au repere educationale diferite fata de generatiile anterioare, iar caracteristicile psihologice ale studentilor s-au schimbat in ultimii ani, cu atat mai mult dupa pandemie.

La eveniment au participat cadre didactice si personal didactic auxiliar care interactioneaza cu studentii la activitatile de curs, seminar, proiect, laborator.

Worksop-ul

GALERIE FOTO